Компанія «Західєвродім» заснована в 2006 році і вже більше 12-ти років успішно працює на ринку міжкімнатних та вхідних дверей міста Тернополя та області.

Ми пропонуємо великий вибір міжкімнатних шпонованих чи ламінованих дверей, з цільноклеєною дерев’яною основою чи полегшеного типу з решітчастим наповнювачем, широку гаму кольорів (від світлого дуба до темного венге), відповідно до смаків та побажань клієнта. Ми є офіційним представником фабрики міжкімнатних дверей Термінус. Дане підприємство оснащено сучасним обладнанням з Німеччини та Італії. У виробництві дверей використовуються передові технології, високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників.

Наші вхідні металеві двері Aplot та Lacossta задовольнять вимоги і потреби найвибагливішого клієнта.Виробництво продукції Aplot здійснюється з використанням безпечних для здоров’я якісних матеріалів.Серед яких плівка Vinorit от «Kibbutz Нaogen» (Ізраїль), ДСП от «Kronospan» (Польща), дверні замки «Mul-T-Lock» (Ізраїль), «Mottura» (Італія), «Kale» (Туреччина).

Надаємо послуги заміру, монтажу та доставки нашої продукції.

Наші кваліфіковані продавці та менеджери допоможуть створити затишок у Вашій оселі.

Раді бачити Вас в наших магазинах!