Компанія «Західєвродім» заснована в 2006 році і вже більше 14-ти років успішно працює на ринку міжкімнатних та вхідних дверей міста Тернополя та області.

Ми пропонуємо великий вибір міжкімнатних шпонованих чи ламінованих дверей, з цільноклеєною дерев’яною основою чи полегшеного типу з решітчастим наповнювачем, широку гаму кольорів (від світлого дуба до темного венге), відповідно до смаків та побажань клієнта. Ми є офіційним представником фабрики міжкімнатних дверей Термінус по Тернопільській та Хмельницькій областях. Дане підприємство оснащено сучасним обладнанням з Німеччини та Італії. У виробництві дверей використовуються передові технології, високоякісна деревина, шпон цінних порід деревини, екологічні лаки відомих виробників.

Наші вхідні металеві двері STRAJ та Qdoors задовольнять вимоги і потреби найвибагливішого клієнта. Виробництво продукції STRAJ та Qdoors здійснюється з використанням безпечних для здоров’я якісних матеріалів.Серед яких плівка Vinorit от «Kibbutz Нaogen» (Ізраїль), ДСП от «Kronospan» (Польща), дверні замки «Mul-T-Lock» (Ізраїль), «Mottura» (Італія), «Kale» (Туреччина). У моделях дверей «Страж» передбачений якісний утеплювач (мінеральна вата «Ізовер» і тепло-шумоізоляція «Ізолон»). Це ефективний захист від проникнення потоків холодного повітря всередину, навіть не дивлячись на наявність в кожних дверях «містків холоду» (ручки, петлі, дверне вічко). Рівень вуличного шуму істотно знижується.Тому не спостерігається в сильні морози обмерзання внутрішньої частини дверей.

Надаємо послуги заміру, монтажу та доставки нашої продукції.

Наші кваліфіковані продавці та менеджери допоможуть створити затишок у Вашій оселі.

Раді бачити Вас в наших магазинах!